Nasza oferta

Naszą misją jest dopasowanie najlepszej oferty dla naszych Klientów.

Działamy na rynku od kilku lat, posiadamy odpowiednie doświadczenie w branży które pozwala nam na świadczenie usług na wysokim poziomie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy do niego najlepszą ofertę pod względem finansowych.

Wnioski przyjmujemy 7 dni w tygodniu.

Wystarczy wypełnić wniosek. Oddzwonimy!

Jak działamy?

Cały proces ogranicza się do wypełnienia wniosku na naszej stronie, resztą zajmujemy się sami.

Po otrzymaniu wnioski kontaktowego, nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę i przekażą dane do naszych partnerów. Po kilku godzinach od wysłania wniosku dostaniecie Państwo telefon od konsultanta, który przedstawi indywidualną ofertę dopasowaną do Państwa patrzeb.

Wszystkie wykonywane przez nas czynności są darmowe, nie pobieramy żadnych opłat.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jakie muszę spełnić warunki?

  U nas możesz ubiegać się o pożyczkę bez względu na historię kredytową, wpis do rejestru dłużników czy obecną sytuację finansową. Nie wymagamy zaświadczenia o zarobkach. Aby ubiegać się o pożyczkę musisz jedynie być osobą pełnoletnią i posiadać stałe zameldowanie w Polsce.

Jak ubiegać się o pożyczkę?

  Staramy się zapewnić klientom możliwie najprostszą procedurę udzielenia pożyczki. Jedyne co musisz zrobić to wypełnić wniosek o pożyczkę na Naszej stronie, a decyzję otrzymasz błyskawicznie. Pieniądze przelejemy na Twoje konto lub dostarczymy prosto do domu. To naprawdę takie proste!