Polityka Prywatności

Informujemy, że wypełnienie i wysłanie wniosku jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu naszego serwisu.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez serwis ObliczKredyt.PL w celu udzielania mi dodatkowych informacji o oferowanej pożyczce, w tym na przesyłanie tych informacji drogą elektroniczną (e-mailem). zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm. - dalej „Ustawa"). Prosimy o zapoznanie się z zasadami, według których przetwarzamy Państwa dane osobowe.

2. Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych przez serwis ObliczKredyt.PL partnerowi współpracującemu z serwisem, który udziela szczegółowych informacji na temat pożyczki telefonicznie i/lub drogą elektroniczną (e-mailem).

3. Serwis ObliczKredyt.PL oświadcza, iż dane przesyłane przez klientów będą wyłącznie udostępnione partnerowi oferującemu pożyczki. Serwis ObliczKredyt.PL ponadto informuje, że nie będzie przechowywał danych klientów po ich przekazaniu partnerowi i zostaną one usunięte z systemu serwisu ObliczKredyt.PL

4. Podanie danych jest dobrowolne i niezobowiązujące.

Serwis ObliczKredyt.PL nie pobiera żadnych opłat za złożone przez klienta wnioski o pożyczkę pozabankową.